< Powrót

Lamele ścienne - Nowość w ofercie

2023-04-19

Lemele ścienne to atrakcyjny dodatek do wnętrz, który cieszy się coraz większa popularnością. Różnorodny wybór dekorów pozwoli dopasować je do każdego wnętrza i stylu. Poand to zaletą zastosowania lameli jest polepszenie akustyki w pomieszczeniu.

Wprowadziliśmy dwa systemy:

  • System Smart E/RT
  • System Solid E/ID

System Smart E/RT

Lamele oferowane są w modułach składających się z płyty HDF w kolorze czarnym, połączonej z lamelą wykonaną z okleinowanego MDF lub lamelami wykonanymi z okleinowanego MDF. Długość modułu wynosi 2750 mm.

Istnieje możliwość zakupu pojedynczej lameli do samodzielnej dekoracji ścian i sufitów, tworzenia ścianek ażurowych, przesłon oddzielających przestrzenie w mieszkaniach oraz innych efektownych dekoracji.

System Solid E/ID

System Solid (wysokość elementów 2750 mm) składa się z elementów umożliwiających budowanie modułów w oparciu o 2 rodzaje paneli ściennych w kolorze Czarnym lub Lemon (początkowy i rozszerzeniowy/końcowy) i zestaw lameli (3 szt.). Dodatkowe elementy (panele końcowe, listwa narożnikowa) ułatwiają montaż i estetyczne wykończenie dekoracji na ścianie.

aktualnosci-lamele-scienne_2023-04_1200px